За да се постигне това, което искат синдикатите, от 2027 г. София трябва да плаща 200 млн. лв. допълнително всяка година само за увеличението на заплатите, каза той
По-рано днес финансовият министър Теменужка Петкова коментира стачката на служителите на градския транспорт като обясни, че средства за повишение на заплатите им могат да бъдат осигурени от общината