„Борбата да докажете нàучно, че сме в коалиция с Вас, няма да възстанови доверието и да ни върне "вкъщи", обърна се към ГЕРБ лидерът на ДСБ във "Фейсбук"
По повод изказването на Атанас Атанасов, че ГЕРБ разигравали евтин театър, Борисов каза: „Не искам да влизам в полемика с хора, които дори не са на нивото ми”