„Може би е един от най-лошите пътища в България, който не е ремонтиран от 42 г., носи духа на социализма и е опасен за движение. Няма пътна маркировка, с износен горен слой на асфалта е, има неравности“
„Не сме съгласни! Цяла вечер минават дронове, намираме отворени къщи. И те са хора, обаче, съгласете се, че и ние сме хора и искаме спокойствие в старините си“, казва Радка Димитрова