„Не сме съгласни! Цяла вечер минават дронове, намираме отворени къщи. И те са хора, обаче, съгласете се, че и ние сме хора и искаме спокойствие в старините си“, казва Радка Димитрова
„Събираме разделно, имаме мелачка, съответно биологичния отпадък го мелим. Ако се спрат и провокациите, може би нещата ще се случат", коментира Милена Найденова, жител на р-н „Слатина“