За мен като човек, който живее в спокойна държава, е нещо много стресиращо. Не си представям какво се случва вътре в Иран. От четири дни нямам връзка с родителите си. При войната с Израел имаше възможност да се обадиш по телефона, обясни д-р Заргар
България
24 June, 2026
Прочети за 4 мин.