Публикувано в 12:23 ч. 27.01.2021 г.
- Обновено в12:50 ч. 27.01.2021 г.
Снегът създава проблеми на много места по света, но предизвика истинско оживление сред слоновете в зоопарк в Аризона.
Сняг през януари не е рядкост освен ако вали над традиционно слънчеви места като Лас Вегас и пустинята Аризона.
И докато повечето животни в зоопарка предпочетоха да наблюдават снеговалежа в отоплените си помещения, слоновете останаха навън, за да се порадват на снежинките.
Особено щастливо беше бебето Пензи, което преживя своя първи сняг.
Белгия удължава забраната за несъществени пътувания от и до страната
Здравейте!
Добре дошли на новия btvnovinite.bg. Направихме няколко подобрения, за да бъде употребата на предпочитания от Вас новинарски сайт още по-лесна.
Опростихме и олекотихме навигацията, така че новият btvnovinite.bg да дава бърз, интуитивен и пряк достъп до най-важните акценти от деня, представени от най-авторитетната новинарска редакция в България.
Улеснихме достъпа до съдържанието през мобилни устройства.
Най-важните новини от деня, както и новините от последните минути – на новата начална страница може да намирате по-лесно и повече от съдържанието, което знаем, че харесвате.
Ето още от най-важните новости:
- Ново, опростено меню за по-интуитивна навигация;
- Нова, по-лесна за четене подредба на водещите новини на началната
страница;
- Изцяло нова организация на секцията „Спорт”
- Повече видеo
- Бърз достъп до всички емисии, които сте пропуснали – може лесно
да ги намеритe на btvplus.bg
- Пряка връзка с най-актуалното от съдържанието на btv.bg
- Нова, по-ясна прогнозата за времето с препратка към dalivali.bg