Част от Съединените щати попаднаха отново в снежен капан. Силни снежни бури за пореден път блокираха живота в северните части на страната. Затворени летища, пътища и училища има и в Централните щати.

Снимка: bTV
Части на САЩ отново в снежен капан

Засега най-тежка е обстановката в Минеаполис, където е обявено извънредно положение. Проблеми с полетите имаше и на летищата в Чикаго и Денвър.

Според учените причината за честите бедствия е промяната на климата.

Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google