Ураганът "Зета" продължава да бушува в Съединените щати, като остави без ток повече от 2 млн. домакинства в щата Луизиана. Най-малко петима души са загинали.
Снимка:
БГНЕС / EPA
Ураганът от втора степен причини множество наводнения и щети.
Съобщава се за паднали дървета, поражения по автомобили и отнесени покриви на къщи.
Снимка:
БГНЕС / EPA
Аварийните служби са откликнали на стотици сигнали. Оценяването на щетите продължава.
Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google






















