Едно от най-големите футболни дербита в Европа отново не мина без безредици. Гръцките грандове Панатинайкос и Олимпиакос се срещнаха в двубой от първенството, който не завърши. Мачът бе прекратен, тъй като агитката на домакините запали огън на трибуните.

Сблъсъците между фенове и полиция започнаха още преди срещата. Запалянковци на Панатинайкос се опитаха да влязат без билет на стадиона, но след като устремът им бе прекратен отговориха на органите на реда с коктейли "Молотов". Заради безредиците са арестувани най-малко 60 души.

Проблемите наложиха второто полувреме на мача да започне със закъснение. 10 минути преди края на срещата привържениците на Панатинайкос запалиха огън на трибуните. Въпреки че пожарът е бил загасен бързо, двубоят е прекратен при резултат 1:0 в полза на Олимпиакос.