Поредна напрегната нощ в Хонконг. Полицията арестува близо 30 души след избухнали масови безредици.
За да разпръснат стотиците хора, събрали се на антиправителствен протест, силите на реда използваха сълзотворен газ.
Снимка:
EPA
Демонстрантите на свой ред хвърляха запалителни бомби и тухли по полицаите. Те също така унищожиха няколко камери за видеонаблюдение.
Демонстрации срещу властите в Хонконг се провеждат за 12-ти пореден уикенд.
Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google





















