Близък приятел на принц Уилям, индийският милиардер Санджай Капур, трагично почина на 53-годишна възраст.

Пчелата е влетяла в устата на бизнесмена по време на мач по поло във Великобритания. Санджай случайно я е погълнал и тя го е ужилила в гърлото, пише „Индипендънт“.

Това е причинило анафилактичен шок на бизнесмена, който е довел до сърдечен арест.

Изберете магазин

Разгледай онлайн нашите промоционални брошури

Цените са валидни за периода на акцията или до изчерпване на наличностите. Всички цени са в лева с включен ДДС.
Advertisement

Санджай Капур беше председател на борда на директорите на Sona Comstar, световен гигант в производството на авточасти. В миналото той беше женен за боливудската суперзвезда Каришма Капур, но бракът им се разпадна през 2016 г.

Санджай Капур споделяше любовта си към поло с принц Уилям. Бизнесменът обичаше този спорт и често играеше с членове на британското кралско семейство.

Последвайте ни за още актуални новини в Google News Showcase

Последвайте btvnovinite.bg във VIBER

Последвайте btvnovinite.bg в INSTAGRAM

Последвайте btvnovinite.bg във FACEBOOK

Последвайте btvnovinite.bg в TIKTOK