Лидерът на Северна Корея Ким Чен-ун за пореден път предупреди, че е готов да използва ядрените си оръжия.

Той отправи заканата си в реч по повод 69-ата годишнина от края на Корейската война и в момент, в който Вашингтон и Сеул зачестяват летните си военни учения.

Лидерът на Северна Корея обвини Съединените щати,  че "демонизират" страната му, за да оправдаят враждебната си политика спрямо нея.

Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google