Капсулата на руския космически товарен кораб „Союз МС-05”, който вчера се разкачи от Международната космическа станция с трима астронавти на борда, се приземи успешно.
Снимка:
Reuters
На борда се намират руският космонавт Сергей Рязански, астронавтът от НАСА Рандолф Брезник и астронавтът от Европейската космическа агенция Паоло Несполи, предаде Ройтерс.
Снимка:
Reuters
Сергей Рязански
Тя се приземи в казахстанските степи извън град Жезказган.
Снимка:
Reuters
До пристигането на следващия пилотиран кораб на МКС ще продължи работа тричленен екипаж, включващ руския космонавт Александър Мисуркин и астронавтите от НАСА Марк Ванде Хай и Джоузеф Акаба.
Снимка:
Reuters
Рандолф Брезник
На 17 декември за МКС стартира "Союз МС-07", посочва агенцията.
Снимка:
Reuters
Паоло Несполи





















