22-годишен младеж почина на фестивал в Австрия

Полицията в Залцбург разследва случая
22-годишен младеж почина на фестивал в Австрия
Снимка: iStock

Млад германец, присъствал на фестивала за електронна музика „Електрик Лав Фестивал“ в съседна Австрия, е починал, след като охраната е била принудена да се намеси, когато той станал агресивен.

За инцидента съобщи днес полицията в Залцбург, цитирана от ДПА.

Спешната помощ и пристигналият парамедик не са успели да го спасят и 22-годишният мъж е починал.

Полицията в Залцбург разследва случая.

Последвайте ни за още актуални новини в Google News Showcase

Последвайте btvnovinite.bg във VIBER

Последвайте btvnovinite.bg в INSTAGRAM

Последвайте btvnovinite.bg във FACEBOOK

Последвайте btvnovinite.bg в TIKTOK

 

Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google

Най-четени