Токио 2020

Любовта към спорта може да спре всеки вирус на света и в горещото лято най-бързите, най-силните и най-отдадените атлети на планетата си дават дългоочаквана среща на Олимпийските игри в Токио. Българските спортисти заминават с очаквания за силно представяне и медали. Проследете всичко най-важно и най-интересно от Игрите в специалната секция на bTV Новините – с новини, коментари, включвания на нашите пратеници: Флорина Иванова и Димитър Тасев, от мястото на надпреварата, подробна статистика и много мултимедия!

Програма на българското представяне

  • 01.08 01:45 Езда
    3Day Event Cross Country
  • 01.08 01:45 Езда
    Event Cross Country Individual
  • 01.08 01:45 Езда
    Event Cross Country Team
  • 01.08 02:30 Стрелба
    25m Rapid Fire Pistol
  • 01.08 03:00 Волейбол
    Poland-Canada
  • 01.08 03:00 Хандбал
    Portugal-Japan
  • 01.08 03:10 Лека атлетика
    Hammer Throw
  • 01.08 03:40 Лека атлетика
    3000 Metres Steeplechase
  • 01.08 03:50 Лека атлетика
    Long Jump
  • 01.08 03:50 Лека атлетика
    Long Jump
  • 01.08 03:55 Лека атлетика
    3000 Metres Steeplechase
  • 01.08 04:00 Баскетбол
    Canada-Spain
  • 01.08 04:00 Тенис на маса
    Hong Kong-France
  • 01.08 04:00 Тенис на маса
    Chinese Taipei-Croatia
  • 01.08 04:00 Тенис на маса
    South Korea-Poland
  • 01.08 04:00 Тенис на маса
    Australia-Germany
  • 01.08 04:10 Лека атлетика
    3000 Metres Steeplechase
  • 01.08 04:30 Плувни спортове
    Freestyle 50m
  • 01.08 04:35 Лека атлетика
    Shot Put
  • 01.08 04:37 Плувни спортове
    Freestyle 50m
  • 01.08 04:40 Лека атлетика
    Hammer Throw
  • 01.08 04:44 Плувни спортове
    Freestyle 1500m
  • 01.08 04:45 Лека атлетика
    400 Metres
  • 01.08 04:51 Лека атлетика
    400 Metres
  • 01.08 04:53 Лека атлетика
    400 Metres
  • 01.08 05:00 Бокс
    Yurberjen Martinez-Ryomei Tanaka
  • 01.08 05:00 Бокс
    Shakhobidin Zoirov-Carlo Paalam
  • 01.08 05:00 Бокс
    Buse Naz Cakiroglu-Jutamas Jitpong
  • 01.08 05:00 Борба
    Adeline Gray-Zaineb Sghaier
  • 01.08 05:00 Борба
    Kenichiro Fumita-Abdelkarim Fergat
  • 01.08 05:00 Борба
    Riza Kayaalp-Mantas Knystautas
  • 01.08 05:00 Хандбал
    Egypt-Bahrain
  • 01.08 05:01 Лека атлетика
    400 Metres
  • 01.08 05:05 Волейбол
    Brazil-France
  • 01.08 05:09 Лека атлетика
    400 Metres
  • 01.08 05:15 Плувни спортове
    Medley 4 x 100m
  • 01.08 05:15 Бокс
    Nina Radovanovic-Hsiao-Wen Huang
  • 01.08 05:17 Лека атлетика
    400 Metres
  • 01.08 05:20 Борба
    Aline Ferreira-Yasemin Adar
  • 01.08 05:20 Борба
    Etienne Kinsinger-Sailike Walihan
  • 01.08 05:20 Борба
    Eduard Soghomonyan-Eduard Popp
  • 01.08 05:25 Лека атлетика
    400 Metres
  • 01.08 05:30 Бокс
    Kurt Anthony Walker-Duke Ragan
  • 01.08 05:36 Плувни спортове
    Medley 4 x 100m
  • 01.08 05:40 Борба
    Natalia Vorobeva-Samar Hamza
  • 01.08 05:40 Борба
    Lenur Temirov-Elmurat Tasmuradov
  • 01.08 05:40 Борба
    Alin Alexuc-Ciurariu-Mijain Lopez
  • 01.08 05:48 Бокс
    Samuel Takyi-Ceiber Avila
  • 01.08 06:00 Бокс
    Hovhannes Bachkov-Elnur Abduraimov
  • 01.08 06:00 Бейзбол
    Mexico-3B
  • 01.08 06:00 Бокс
    Keyshawn Davis-Gabil Mamedov
  • 01.08 06:00 Борба
    Aiperi Medet Kyzy-Elmira Syzdykova
  • 01.08 06:00 Борба
    Armen Melikyan-Alireza Nejati
  • 01.08 06:00 Борба
    Min-Seok Kim-Amin Mirzazadeh
  • 01.08 06:03 Бокс
    Pat McCormack-Aidan Walsh
  • 01.08 06:05 Ветроходство
    Nacra 17
  • 01.08 06:05 Ветроходство
    470
  • 01.08 06:15 Ветроходство
    470
  • 01.08 06:18 Бокс
    Oleksandr Khyzhniak-Euri Cedeno
  • 01.08 06:20 Борба
    Hiroe Minagawa-Burmaa Ochirbat
  • 01.08 06:20 Борба
    Kerem Kamal-Victor Ciobanu
  • 01.08 06:20 Борба
    Muminjon Abdullaev-Artur Vititin
  • 01.08 06:36 Бокс
    Arman Darchinyan-Eumir Marcial
  • 01.08 06:40 Борба
    Erica Wiebe-Epp Maee
  • 01.08 06:40 Борба
    Zholaman Sharshenbekov-Mirambek Ainagulov
  • 01.08 06:40 Борба
    Yasmani Acosta-Amine Guennichi
  • 01.08 06:51 Бокс
    Imam Khataev-Benjamin Whittaker
  • 01.08 07:00 Борба
    Qian Zhou-Alla Belinska
  • 01.08 07:00 Борба
    Luis Alberto Orta-Ildar Hafizov
  • 01.08 07:00 Борба
    Iakob Kajaia-Elias Kuosmanen
  • 01.08 07:06 Бокс
    Bakhodir Jalolov-Satish Kumar
  • 01.08 07:20 Борба
    Vasilisa Marzaliuk-Aline Focken
  • 01.08 07:20 Борба
    Fahmy Mahmoud-Sergey Emelin
  • 01.08 07:20 Борба
    Sergey Semenov-Ahmed Abdellatif
  • 01.08 07:24 Бокс
    Frazer Clarke-Mourad Aliev
  • 01.08 07:40 Баскетбол
    Argentina-Japan
  • 01.08 07:50 Вдигане на тежести
    76kg Group B
  • 01.08 08:00 Водна топка
    Hungary-China
  • 01.08 08:15 Хандбал
    Spain-Argentina
  • 01.08 08:20 Волейбол
    ROC-Tunisia
  • 01.08 08:30 Тенис на маса
    Brazil-Serbia
  • 01.08 08:30 Тенис на маса
    Slovenia-South Korea
  • 01.08 08:30 Тенис на маса
    China-Austria
  • 01.08 08:30 Тенис на маса
    France-Singapore
  • 01.08 08:33 Ветроходство
    Laser
  • 01.08 09:00 Скокове във вода
    3m Springboard
  • 01.08 09:05 Ветроходство
    Finn
  • 01.08 09:33 Ветроходство
    Laser Radial
  • 01.08 10:00 Тенис
    Elena Vesnina/Aslan Karatsev-Anastasia Pavlyuchenkova/Andrey Rublev
  • 01.08 10:00 Тенис
    Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova-Belinda Bencic/Viktorija Golubic
  • 01.08 10:00 Тенис
    Alexander Zverev-Karen Khachanov
  • 01.08 10:15 Хандбал
    Norway-France
  • 01.08 10:25 Волейбол
    Italy-Venezuela
  • 01.08 10:50 Водна топка
    Netherlands-Canada
  • 01.08 11:00 Спортна гимнастика
    Floor Exercise
  • 01.08 11:00 Бокс
    Ingrid Valencia-Tsukimi Namiki
  • 01.08 11:00 Бадминтон
    Kevin Cordon-Viktor Axelsen
  • 01.08 11:00 Бадминтон
    Anthony Ginting-Long Chen
  • 01.08 11:15 Бокс
    Stoyka Krasteva-Yuan Chang
  • 01.08 11:20 Баскетбол
    Spain-Slovenia
  • 01.08 11:30 Бокс
    Lazaro Alvarez-Chatchai Butdee
  • 01.08 11:48 Бокс
    Tsendbaatar Erdenebat-Albert Batyrgaziev
  • 01.08 12:00 Спортна гимнастика
    Vault
  • 01.08 12:03 Бокс
    Roniel Iglesias-Andrey Zamkovoy
  • 01.08 12:18 Бокс
    Hebert Sousa-Abilkhan Amankul
  • 01.08 12:20 Водна топка
    ROC-Japan
  • 01.08 12:36 Бокс
    Darrelle Valsaint Jr.-Gleb Bakshi
  • 01.08 12:51 Бокс
    Arlen Lopez-Loren Alfonso
  • 01.08 13:00 Бейзбол
    Dominican Rep.-2B
  • 01.08 13:00 Спортна гимнастика
    Pommel Horse
  • 01.08 13:06 Бокс
    Richard Torrez Jr.-Dainier Pero
  • 01.08 13:10 Лека атлетика
    High Jump
  • 01.08 13:15 Лека атлетика
    100 Metres
  • 01.08 13:16 Лека атлетика
    100 Metres
  • 01.08 13:17 Лека атлетика
    100 Metres
  • 01.08 13:24 Бокс
    Ivan Veriasov-Kamshybek Kunkabayev
  • 01.08 13:30 Тенис на маса
    China-Egypt
  • 01.08 13:30 Тенис на маса
    Portugal-Germany
  • 01.08 13:30 Тенис на маса
    Chinese Taipei-USA
  • 01.08 13:30 Тенис на маса
    Hungary-Japan
  • 01.08 13:30 Хандбал
    Germany-Brazil
  • 01.08 13:40 Волейбол
    Japan-Iran
  • 01.08 13:45 Лека атлетика
    100 Metres Hurdles
  • 01.08 13:50 Вдигане на тежести
    76kg Group A
  • 01.08 13:51 Вдигане на тежести
    76kg Overall
  • 01.08 13:53 Лека атлетика
    100 Metres Hurdles
  • 01.08 14:00 Спортна гимнастика
    Uneven Bars
  • 01.08 14:01 Лека атлетика
    100 Metres Hurdles
  • 01.08 14:20 Лека атлетика
    Triple Jump
  • 01.08 14:25 Лека атлетика
    800 Metres
  • 01.08 14:30 Лека атлетика
    800 Metres
  • 01.08 14:35 Лека атлетика
    800 Metres
  • 01.08 15:00 Баскетбол
    South Korea-Serbia
  • 01.08 15:05 Лека атлетика
    400 Metres Hurdles
  • 01.08 15:10 Лека атлетика
    400 Metres Hurdles
  • 01.08 15:10 Водна топка
    Australia-South Africa
  • 01.08 15:15 Лека атлетика
    400 Metres Hurdles
  • 01.08 15:30 Хандбал
    Denmark-Sweden
  • 01.08 15:45 Волейбол
    USA-Argentina
  • 01.08 15:50 Лека атлетика
    100 Metres
  • Понеделник 02.08 02:30 Стрелба
    25m Rapid Fire Pistol
  • Понеделник 02.08 03:00 Волейбол
    Serbia-South Korea
  • Понеделник 02.08 03:00 Лека атлетика
    Hammer Throw
  • Понеделник 02.08 03:00 Стрелба
    50m Rifle 3 Positions
  • Понеделник 02.08 03:00 Хандбал
    South Korea-Angola
  • Понеделник 02.08 03:30 Кану-каяк
    Kayak 200m
  • Понеделник 02.08 03:35 Лека атлетика
    1500 Metres
  • Понеделник 02.08 03:37 Кану-каяк
    Kayak 200m
  • Понеделник 02.08 03:43 Лека атлетика
    1500 Metres
  • Понеделник 02.08 03:44 Кану-каяк
    Kayak 200m
  • Понеделник 02.08 03:51 Лека атлетика
    1500 Metres
  • Понеделник 02.08 03:51 Кану-каяк
    Kayak 200m
  • Понеделник 02.08 03:58 Кану-каяк
    Kayak 200m
  • Понеделник 02.08 04:00 Водна топка
    Hungary-Italy
  • Понеделник 02.08 04:00 Баскетбол
    Nigeria-Japan
  • Понеделник 02.08 04:00 Тенис на маса
    Japan-Australia
  • Понеделник 02.08 04:00 Тенис на маса
    USA-Sweden
  • Понеделник 02.08 04:00 Тенис на маса
    Hong Kong-Brazil
  • Понеделник 02.08 04:00 Тенис на маса
    Egypt-Romania
  • Понеделник 02.08 04:05 Кану-каяк
    Canoe 1000m Double
  • Понеделник 02.08 04:13 Кану-каяк
    Canoe 1000m Double
  • Понеделник 02.08 04:20 Лека атлетика
    Long Jump
  • Понеделник 02.08 04:21 Кану-каяк
    Kayak 1000m
  • Понеделник 02.08 04:29 Кану-каяк
    Kayak 1000m
  • Понеделник 02.08 04:30 Лека атлетика
    Hammer Throw
  • Понеделник 02.08 04:30 Лека атлетика
    200 Metres
  • Понеделник 02.08 04:30 Стрелба
    25m Rapid Fire Pistol
  • Понеделник 02.08 04:37 Кану-каяк
    Kayak 1000m
  • Понеделник 02.08 04:38 Лека атлетика
    200 Metres
  • Понеделник 02.08 04:45 Кану-каяк
    Kayak 1000m
  • Понеделник 02.08 04:46 Лека атлетика
    200 Metres
  • Понеделник 02.08 04:54 Лека атлетика
    200 Metres
  • Понеделник 02.08 05:00 Хандбал
    France-Brazil
  • Понеделник 02.08 05:00 Кану-каяк
    Kayak 500m Double
  • Понеделник 02.08 05:00 Стрелба
    50m Rifle 3 Positions
  • Понеделник 02.08 05:02 Лека атлетика
    200 Metres
  • Понеделник 02.08 05:05 Волейбол
    USA-Italy
  • Понеделник 02.08 05:07 Кану-каяк
    Kayak 500m Double
  • Понеделник 02.08 05:10 Лека атлетика
    200 Metres
  • Понеделник 02.08 05:14 Кану-каяк
    Kayak 500m Double
  • Понеделник 02.08 05:18 Лека атлетика
    200 Metres
  • Понеделник 02.08 05:45 Кану-каяк
    Kayak 200m
  • Понеделник 02.08 05:50 Вдигане на тежести
    87kg Group B
  • Понеделник 02.08 05:50 Вдигане на тежести
    +87kg Group B
  • Понеделник 02.08 05:50 Лека атлетика
    100 Metres Hurdles
  • Понеделник 02.08 05:52 Кану-каяк
    Kayak 200m
  • Понеделник 02.08 05:59 Кану-каяк
    Kayak 200m
  • Понеделник 02.08 06:00 Бейзбол
    Winner 3A/3B-Winner 2A/2B
  • Понеделник 02.08 06:05 Ветроходство
    470
  • Понеделник 02.08 06:06 Кану-каяк
    Canoe 1000m Double
  • Понеделник 02.08 06:14 Кану-каяк
    Canoe 1000m Double
  • Понеделник 02.08 06:22 Кану-каяк
    Kayak 1000m
  • Понеделник 02.08 06:30 Кану-каяк
    Kayak 1000m
  • Понеделник 02.08 06:45 Кану-каяк
    Kayak 500m Double
  • Понеделник 02.08 06:50 Водна топка
    Greece-USA
  • Понеделник 02.08 06:52 Кану-каяк
    Kayak 500m Double
  • Понеделник 02.08 07:00 Бадминтон
    Greysia Polii/Apriani Rahayu-Qingchen Chen/Yifan Jia
  • Понеделник 02.08 07:00 Бадминтон
    So-Hee Lee/Seung-Chan Shin-So-Young Kim/Hee-Yong Kong
  • Понеделник 02.08 07:40 Баскетбол
    France-USA
  • Понеделник 02.08 08:00 Водна топка
    Serbia-Montenegro
  • Понеделник 02.08 08:15 Хандбал
    Spain-ROC
  • Понеделник 02.08 08:20 Волейбол
    ROC-Turkey
  • Понеделник 02.08 08:33 Ветроходство
    49er FX
  • Понеделник 02.08 08:35 Ветроходство
    470
  • Понеделник 02.08 09:00 Скокове във вода
    3m Springboard
  • Понеделник 02.08 09:33 Ветроходство
    49er
  • Понеделник 02.08 09:50 Вдигане на тежести
    87kg Group A
  • Понеделник 02.08 09:51 Вдигане на тежести
    87kg Overall
  • Понеделник 02.08 10:15 Хандбал
    Hungary-Sweden
  • Понеделник 02.08 10:25 Волейбол
    China-Argentina
  • Понеделник 02.08 10:50 Водна топка
    Spain-Croatia
  • Понеделник 02.08 11:00 Футбол
    USA-Canada
  • Понеделник 02.08 11:00 Спортна гимнастика
    Rings
  • Понеделник 02.08 11:00 Езда
    Event Jumping Team
  • Понеделник 02.08 11:00 Езда
    Event Jumping Individual
  • Понеделник 02.08 11:02 Колоездене на писта
    Team Pursuit
  • Понеделник 02.08 11:20 Баскетбол
    China-Belgium
  • Понеделник 02.08 12:00 Спортна гимнастика
    Floor Exercise
  • Понеделник 02.08 12:20 Водна топка
    Japan-South Africa
  • Понеделник 02.08 13:00 Бейзбол
    Japan-1B
  • Понеделник 02.08 13:00 Спортна гимнастика
    Vault
  • Понеделник 02.08 13:20 Лека атлетика
    Pole Vault
  • Понеделник 02.08 13:20 Лека атлетика
    Pole Vault
  • Понеделник 02.08 13:25 Лека атлетика
    200 Metres
  • Понеделник 02.08 13:26 Лека атлетика
    200 Metres
  • Понеделник 02.08 13:27 Лека атлетика
    200 Metres
  • Понеделник 02.08 13:30 Артистично плуване
    Duets Free Routine
  • Понеделник 02.08 13:30 Хандбал
    Netherlands-Montenegro
  • Понеделник 02.08 13:40 Волейбол
    Japan-Dominican Republic
  • Понеделник 02.08 13:50 Вдигане на тежести
    +87kg Group A
  • Понеделник 02.08 13:51 Вдигане на тежести
    +87kg Overall
  • Понеделник 02.08 14:00 Футбол
    Australia-Sweden
  • Понеделник 02.08 14:00 Лека атлетика
    Discus Throw
  • Понеделник 02.08 14:05 Лека атлетика
    400 Metres
  • Понеделник 02.08 14:10 Лека атлетика
    400 Metres
  • Понеделник 02.08 14:15 Лека атлетика
    400 Metres
  • Понеделник 02.08 14:35 Лека атлетика
    400 Metres Hurdles
  • Понеделник 02.08 14:40 Лека атлетика
    400 Metres Hurdles
  • Понеделник 02.08 14:45 Езда
    Event Jumping Individual
  • Понеделник 02.08 14:45 Лека атлетика
    400 Metres Hurdles
  • Понеделник 02.08 15:00 Баскетбол
    Australia-Puerto Rico
  • Понеделник 02.08 15:10 Водна топка
    Australia-Kazakhstan
  • Понеделник 02.08 15:15 Лека атлетика
    3000 Metres Steeplechase
  • Понеделник 02.08 15:30 Хандбал
    Norway-Japan
  • Понеделник 02.08 15:40 Лека атлетика
    5000 Metres
  • Понеделник 02.08 15:45 Волейбол
    Brazil-Kenya

Медали Токио 2020

  • Държава Общо

  • САЩ 14 14 10 38

  • Китай 15 7 9 31

  • Япония 15 4 6 25

  • Австралия 8 2 10 20

  • Италия 2 7 10 19

  • Великобритания 5 7 6 18

  • Нидерландия 2 7 4 13

  • Германия 3 3 7 13

  • Южна Корея 4 3 5 12

  • Франция 3 5 3 11

  • Канада 2 3 5 10

  • Бразилия 1 3 3 7

  • Швейцария 1 3 2 6

  • Тайван 1 2 3 6

  • Унгария 2 1 2 5

  • Румъния 1 3 0 4

  • Словения 2 1 1 4

  • Сърбия 1 1 2 4

  • Нова Зеландия 1 2 1 4

  • Чехия 1 2 1 4

  • Украйна 0 0 4 4

  • Монголия 0 1 2 3

  • Австрия 1 1 1 3

  • Казакстан 0 0 3 3

  • Испания 0 2 1 3

  • Индонезия 0 1 2 3

  • Хърватия 2 0 1 3

  • Грузия 1 2 0 3

  • Южна Африка 0 2 0 2

  • Турция 0 0 2 2

  • Хонг Конг 1 1 0 2

  • Узбекистан 1 0 1 2

  • Тунис 1 1 0 2

  • Мексико 0 0 2 2

  • Ирландия 1 0 1 2

  • Белгия 0 1 1 2

  • Естония 1 0 1 2

  • Дания 0 1 1 2

  • Египет 0 0 2 2

  • Косово 2 0 0 2

  • Израел 0 0 1 1

  • Фиджи 1 0 0 1

  • Филипини 1 0 0 1

  • Венецуела 0 1 0 1

  • Еквадор 1 0 0 1

  • България 0 1 0 1

  • Бермуда 1 0 0 1

  • Аржентина 0 0 1 1

  • Индия 0 1 0 1

  • Иран 1 0 0 1

  • Туркменистан 0 1 0 1

  • Латвия 1 0 0 1

  • Норвегия 1 0 0 1

  • Полша 0 1 0 1

  • Португалия 0 0 1 1

  • Кувейт 0 0 1 1

  • Сан Марино 0 0 1 1

  • Куба 0 0 1 1

  • Северна Македония 0 1 0 1

  • Словакия 1 0 0 1

  • Колумбия 0 1 0 1

  • Йордания 0 1 0 1

  • Тайланд 1 0 0 1

  • Финландия 0 0 1 1

Още
Скрий
  • Познат испанец спря Даниел Асенов в Токио
    Боксьорът ни отново отпадна във втория кръг
    31 Юли 2021
  • Изхвърлиха нигерийка от олимпийските игри заради допинг
    Окагбаре е дала положителен тест за хормон на растежа
    31 Юли 2021
  • Йосиф Миладинов завърши осми на 100 м бътерфлай
    Олимпийска титла и световен рекорд за Кейлъб Дресъл
    31 Юли 2021
  • Маски, дистанция и без скандирания - олимпийските фенове... като на театър (ВИДЕО)
    54 японски привърженици гледаха националния тим по волейбол в преобладаваща тишина
    30 Юли 2021
  • Шампионите на изгряващото слънце - ден 7
    Първа олимпийска титла за Гърция в Токио 2020
    30 Юли 2021
  • Българите в Токио на 31 юли
    Само двама родни атлети излизат на олимпийската сцена утре
    30 Юли 2021
  • Антоанета Костадинова за Токио 2020: Сбъдната мечта! (ВИДЕО)
    "Успях да си свърша работата и съм ужасно щастлива"
    30 Юли 2021
  • Игрите на Флори и Митко - епизод 8: С бодра надежда за нов медал
    Гледайте част 8 от приключението на нашите колеги в Токио
    30 Юли 2021
  • Габриела Петрова направи два фаула и приключи в Токио
    Само един успешен опит в сектора за троен скок
    30 Юли 2021
  • Зверев "уби" олимпийската мечта на Джокович
    Германецът ще се бори за титлата в Токио
    30 Юли 2021

Програма на българското представяне

  • 01.08 01:45 Езда
    3Day Event Cross Country
  • 01.08 01:45 Езда
    Event Cross Country Individual
  • 01.08 01:45 Езда
    Event Cross Country Team
  • 01.08 02:30 Стрелба
    25m Rapid Fire Pistol
  • 01.08 03:00 Волейбол
    Poland-Canada
  • 01.08 03:00 Хандбал
    Portugal-Japan
  • 01.08 03:10 Лека атлетика
    Hammer Throw
  • 01.08 03:40 Лека атлетика
    3000 Metres Steeplechase
  • 01.08 03:50 Лека атлетика
    Long Jump
  • 01.08 03:50 Лека атлетика
    Long Jump
  • 01.08 03:55 Лека атлетика
    3000 Metres Steeplechase
  • 01.08 04:00 Баскетбол
    Canada-Spain
  • 01.08 04:00 Тенис на маса
    Hong Kong-France
  • 01.08 04:00 Тенис на маса
    Chinese Taipei-Croatia
  • 01.08 04:00 Тенис на маса
    South Korea-Poland
  • 01.08 04:00 Тенис на маса
    Australia-Germany
  • 01.08 04:10 Лека атлетика
    3000 Metres Steeplechase
  • 01.08 04:30 Плувни спортове
    Freestyle 50m
  • 01.08 04:35 Лека атлетика
    Shot Put
  • 01.08 04:37 Плувни спортове
    Freestyle 50m
  • 01.08 04:40 Лека атлетика
    Hammer Throw
  • 01.08 04:44 Плувни спортове
    Freestyle 1500m
  • 01.08 04:45 Лека атлетика
    400 Metres
  • 01.08 04:51 Лека атлетика
    400 Metres
  • 01.08 04:53 Лека атлетика
    400 Metres
  • 01.08 05:00 Бокс
    Yurberjen Martinez-Ryomei Tanaka
  • 01.08 05:00 Бокс
    Shakhobidin Zoirov-Carlo Paalam
  • 01.08 05:00 Бокс
    Buse Naz Cakiroglu-Jutamas Jitpong
  • 01.08 05:00 Борба
    Adeline Gray-Zaineb Sghaier
  • 01.08 05:00 Борба
    Kenichiro Fumita-Abdelkarim Fergat
  • 01.08 05:00 Борба
    Riza Kayaalp-Mantas Knystautas
  • 01.08 05:00 Хандбал
    Egypt-Bahrain
  • 01.08 05:01 Лека атлетика
    400 Metres
  • 01.08 05:05 Волейбол
    Brazil-France
  • 01.08 05:09 Лека атлетика
    400 Metres
  • 01.08 05:15 Плувни спортове
    Medley 4 x 100m
  • 01.08 05:15 Бокс
    Nina Radovanovic-Hsiao-Wen Huang
  • 01.08 05:17 Лека атлетика
    400 Metres
  • 01.08 05:20 Борба
    Aline Ferreira-Yasemin Adar
  • 01.08 05:20 Борба
    Etienne Kinsinger-Sailike Walihan
  • 01.08 05:20 Борба
    Eduard Soghomonyan-Eduard Popp
  • 01.08 05:25 Лека атлетика
    400 Metres
  • 01.08 05:30 Бокс
    Kurt Anthony Walker-Duke Ragan
  • 01.08 05:36 Плувни спортове
    Medley 4 x 100m
  • 01.08 05:40 Борба
    Natalia Vorobeva-Samar Hamza
  • 01.08 05:40 Борба
    Lenur Temirov-Elmurat Tasmuradov
  • 01.08 05:40 Борба
    Alin Alexuc-Ciurariu-Mijain Lopez
  • 01.08 05:48 Бокс
    Samuel Takyi-Ceiber Avila
  • 01.08 06:00 Бокс
    Hovhannes Bachkov-Elnur Abduraimov
  • 01.08 06:00 Бейзбол
    Mexico-3B
  • 01.08 06:00 Бокс
    Keyshawn Davis-Gabil Mamedov
  • 01.08 06:00 Борба
    Aiperi Medet Kyzy-Elmira Syzdykova
  • 01.08 06:00 Борба
    Armen Melikyan-Alireza Nejati
  • 01.08 06:00 Борба
    Min-Seok Kim-Amin Mirzazadeh
  • 01.08 06:03 Бокс
    Pat McCormack-Aidan Walsh
  • 01.08 06:05 Ветроходство
    Nacra 17
  • 01.08 06:05 Ветроходство
    470
  • 01.08 06:15 Ветроходство
    470
  • 01.08 06:18 Бокс
    Oleksandr Khyzhniak-Euri Cedeno
  • 01.08 06:20 Борба
    Hiroe Minagawa-Burmaa Ochirbat
  • 01.08 06:20 Борба
    Kerem Kamal-Victor Ciobanu
  • 01.08 06:20 Борба
    Muminjon Abdullaev-Artur Vititin
  • 01.08 06:36 Бокс
    Arman Darchinyan-Eumir Marcial
  • 01.08 06:40 Борба
    Erica Wiebe-Epp Maee
  • 01.08 06:40 Борба
    Zholaman Sharshenbekov-Mirambek Ainagulov
  • 01.08 06:40 Борба
    Yasmani Acosta-Amine Guennichi
  • 01.08 06:51 Бокс
    Imam Khataev-Benjamin Whittaker
  • 01.08 07:00 Борба
    Qian Zhou-Alla Belinska
  • 01.08 07:00 Борба
    Luis Alberto Orta-Ildar Hafizov
  • 01.08 07:00 Борба
    Iakob Kajaia-Elias Kuosmanen
  • 01.08 07:06 Бокс
    Bakhodir Jalolov-Satish Kumar
  • 01.08 07:20 Борба
    Vasilisa Marzaliuk-Aline Focken
  • 01.08 07:20 Борба
    Fahmy Mahmoud-Sergey Emelin
  • 01.08 07:20 Борба
    Sergey Semenov-Ahmed Abdellatif
  • 01.08 07:24 Бокс
    Frazer Clarke-Mourad Aliev
  • 01.08 07:40 Баскетбол
    Argentina-Japan
  • 01.08 07:50 Вдигане на тежести
    76kg Group B
  • 01.08 08:00 Водна топка
    Hungary-China
  • 01.08 08:15 Хандбал
    Spain-Argentina
  • 01.08 08:20 Волейбол
    ROC-Tunisia
  • 01.08 08:30 Тенис на маса
    Brazil-Serbia
  • 01.08 08:30 Тенис на маса
    Slovenia-South Korea
  • 01.08 08:30 Тенис на маса
    China-Austria
  • 01.08 08:30 Тенис на маса
    France-Singapore
  • 01.08 08:33 Ветроходство
    Laser
  • 01.08 09:00 Скокове във вода
    3m Springboard
  • 01.08 09:05 Ветроходство
    Finn
  • 01.08 09:33 Ветроходство
    Laser Radial
  • 01.08 10:00 Тенис
    Elena Vesnina/Aslan Karatsev-Anastasia Pavlyuchenkova/Andrey Rublev
  • 01.08 10:00 Тенис
    Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova-Belinda Bencic/Viktorija Golubic
  • 01.08 10:00 Тенис
    Alexander Zverev-Karen Khachanov
  • 01.08 10:15 Хандбал
    Norway-France
  • 01.08 10:25 Волейбол
    Italy-Venezuela
  • 01.08 10:50 Водна топка
    Netherlands-Canada
  • 01.08 11:00 Спортна гимнастика
    Floor Exercise
  • 01.08 11:00 Бокс
    Ingrid Valencia-Tsukimi Namiki
  • 01.08 11:00 Бадминтон
    Kevin Cordon-Viktor Axelsen
  • 01.08 11:00 Бадминтон
    Anthony Ginting-Long Chen
  • 01.08 11:15 Бокс
    Stoyka Krasteva-Yuan Chang
  • 01.08 11:20 Баскетбол
    Spain-Slovenia
  • 01.08 11:30 Бокс
    Lazaro Alvarez-Chatchai Butdee
  • 01.08 11:48 Бокс
    Tsendbaatar Erdenebat-Albert Batyrgaziev
  • 01.08 12:00 Спортна гимнастика
    Vault
  • 01.08 12:03 Бокс
    Roniel Iglesias-Andrey Zamkovoy
  • 01.08 12:18 Бокс
    Hebert Sousa-Abilkhan Amankul
  • 01.08 12:20 Водна топка
    ROC-Japan
  • 01.08 12:36 Бокс
    Darrelle Valsaint Jr.-Gleb Bakshi
  • 01.08 12:51 Бокс
    Arlen Lopez-Loren Alfonso
  • 01.08 13:00 Бейзбол
    Dominican Rep.-2B
  • 01.08 13:00 Спортна гимнастика
    Pommel Horse
  • 01.08 13:06 Бокс
    Richard Torrez Jr.-Dainier Pero
  • 01.08 13:10 Лека атлетика
    High Jump
  • 01.08 13:15 Лека атлетика
    100 Metres
  • 01.08 13:16 Лека атлетика
    100 Metres
  • 01.08 13:17 Лека атлетика
    100 Metres
  • 01.08 13:24 Бокс
    Ivan Veriasov-Kamshybek Kunkabayev
  • 01.08 13:30 Тенис на маса
    China-Egypt
  • 01.08 13:30 Тенис на маса
    Portugal-Germany
  • 01.08 13:30 Тенис на маса
    Chinese Taipei-USA
  • 01.08 13:30 Тенис на маса
    Hungary-Japan
  • 01.08 13:30 Хандбал
    Germany-Brazil
  • 01.08 13:40 Волейбол
    Japan-Iran
  • 01.08 13:45 Лека атлетика
    100 Metres Hurdles
  • 01.08 13:50 Вдигане на тежести
    76kg Group A
  • 01.08 13:51 Вдигане на тежести
    76kg Overall
  • 01.08 13:53 Лека атлетика
    100 Metres Hurdles
  • 01.08 14:00 Спортна гимнастика
    Uneven Bars
  • 01.08 14:01 Лека атлетика
    100 Metres Hurdles
  • 01.08 14:20 Лека атлетика
    Triple Jump
  • 01.08 14:25 Лека атлетика
    800 Metres
  • 01.08 14:30 Лека атлетика
    800 Metres
  • 01.08 14:35 Лека атлетика
    800 Metres
  • 01.08 15:00 Баскетбол
    South Korea-Serbia
  • 01.08 15:05 Лека атлетика
    400 Metres Hurdles
  • 01.08 15:10 Лека атлетика
    400 Metres Hurdles
  • 01.08 15:10 Водна топка
    Australia-South Africa
  • 01.08 15:15 Лека атлетика
    400 Metres Hurdles
  • 01.08 15:30 Хандбал
    Denmark-Sweden
  • 01.08 15:45 Волейбол
    USA-Argentina
  • 01.08 15:50 Лека атлетика
    100 Metres
  • Понеделник 02.08 02:30 Стрелба
    25m Rapid Fire Pistol
  • Понеделник 02.08 03:00 Волейбол
    Serbia-South Korea
  • Понеделник 02.08 03:00 Лека атлетика
    Hammer Throw
  • Понеделник 02.08 03:00 Стрелба
    50m Rifle 3 Positions
  • Понеделник 02.08 03:00 Хандбал
    South Korea-Angola
  • Понеделник 02.08 03:30 Кану-каяк
    Kayak 200m
  • Понеделник 02.08 03:35 Лека атлетика
    1500 Metres
  • Понеделник 02.08 03:37 Кану-каяк
    Kayak 200m
  • Понеделник 02.08 03:43 Лека атлетика
    1500 Metres
  • Понеделник 02.08 03:44 Кану-каяк
    Kayak 200m
  • Понеделник 02.08 03:51 Лека атлетика
    1500 Metres
  • Понеделник 02.08 03:51 Кану-каяк
    Kayak 200m
  • Понеделник 02.08 03:58 Кану-каяк
    Kayak 200m
  • Понеделник 02.08 04:00 Водна топка
    Hungary-Italy
  • Понеделник 02.08 04:00 Баскетбол
    Nigeria-Japan
  • Понеделник 02.08 04:00 Тенис на маса
    Japan-Australia
  • Понеделник 02.08 04:00 Тенис на маса
    USA-Sweden
  • Понеделник 02.08 04:00 Тенис на маса
    Hong Kong-Brazil
  • Понеделник 02.08 04:00 Тенис на маса
    Egypt-Romania
  • Понеделник 02.08 04:05 Кану-каяк
    Canoe 1000m Double
  • Понеделник 02.08 04:13 Кану-каяк
    Canoe 1000m Double
  • Понеделник 02.08 04:20 Лека атлетика
    Long Jump
  • Понеделник 02.08 04:21 Кану-каяк
    Kayak 1000m
  • Понеделник 02.08 04:29 Кану-каяк
    Kayak 1000m
  • Понеделник 02.08 04:30 Лека атлетика
    Hammer Throw
  • Понеделник 02.08 04:30 Лека атлетика
    200 Metres
  • Понеделник 02.08 04:30 Стрелба
    25m Rapid Fire Pistol
  • Понеделник 02.08 04:37 Кану-каяк
    Kayak 1000m
  • Понеделник 02.08 04:38 Лека атлетика
    200 Metres
  • Понеделник 02.08 04:45 Кану-каяк
    Kayak 1000m
  • Понеделник 02.08 04:46 Лека атлетика
    200 Metres
  • Понеделник 02.08 04:54 Лека атлетика
    200 Metres
  • Понеделник 02.08 05:00 Хандбал
    France-Brazil
  • Понеделник 02.08 05:00 Кану-каяк
    Kayak 500m Double
  • Понеделник 02.08 05:00 Стрелба
    50m Rifle 3 Positions
  • Понеделник 02.08 05:02 Лека атлетика
    200 Metres
  • Понеделник 02.08 05:05 Волейбол
    USA-Italy
  • Понеделник 02.08 05:07 Кану-каяк
    Kayak 500m Double
  • Понеделник 02.08 05:10 Лека атлетика
    200 Metres
  • Понеделник 02.08 05:14 Кану-каяк
    Kayak 500m Double
  • Понеделник 02.08 05:18 Лека атлетика
    200 Metres
  • Понеделник 02.08 05:45 Кану-каяк
    Kayak 200m
  • Понеделник 02.08 05:50 Вдигане на тежести
    87kg Group B
  • Понеделник 02.08 05:50 Вдигане на тежести
    +87kg Group B
  • Понеделник 02.08 05:50 Лека атлетика
    100 Metres Hurdles
  • Понеделник 02.08 05:52 Кану-каяк
    Kayak 200m
  • Понеделник 02.08 05:59 Кану-каяк
    Kayak 200m
  • Понеделник 02.08 06:00 Бейзбол
    Winner 3A/3B-Winner 2A/2B
  • Понеделник 02.08 06:05 Ветроходство
    470
  • Понеделник 02.08 06:06 Кану-каяк
    Canoe 1000m Double
  • Понеделник 02.08 06:14 Кану-каяк
    Canoe 1000m Double
  • Понеделник 02.08 06:22 Кану-каяк
    Kayak 1000m
  • Понеделник 02.08 06:30 Кану-каяк
    Kayak 1000m
  • Понеделник 02.08 06:45 Кану-каяк
    Kayak 500m Double
  • Понеделник 02.08 06:50 Водна топка
    Greece-USA
  • Понеделник 02.08 06:52 Кану-каяк
    Kayak 500m Double
  • Понеделник 02.08 07:00 Бадминтон
    Greysia Polii/Apriani Rahayu-Qingchen Chen/Yifan Jia
  • Понеделник 02.08 07:00 Бадминтон
    So-Hee Lee/Seung-Chan Shin-So-Young Kim/Hee-Yong Kong
  • Понеделник 02.08 07:40 Баскетбол
    France-USA
  • Понеделник 02.08 08:00 Водна топка
    Serbia-Montenegro
  • Понеделник 02.08 08:15 Хандбал
    Spain-ROC
  • Понеделник 02.08 08:20 Волейбол
    ROC-Turkey
  • Понеделник 02.08 08:33 Ветроходство
    49er FX
  • Понеделник 02.08 08:35 Ветроходство
    470
  • Понеделник 02.08 09:00 Скокове във вода
    3m Springboard
  • Понеделник 02.08 09:33 Ветроходство
    49er
  • Понеделник 02.08 09:50 Вдигане на тежести
    87kg Group A
  • Понеделник 02.08 09:51 Вдигане на тежести
    87kg Overall
  • Понеделник 02.08 10:15 Хандбал
    Hungary-Sweden
  • Понеделник 02.08 10:25 Волейбол
    China-Argentina
  • Понеделник 02.08 10:50 Водна топка
    Spain-Croatia
  • Понеделник 02.08 11:00 Футбол
    USA-Canada
  • Понеделник 02.08 11:00 Спортна гимнастика
    Rings
  • Понеделник 02.08 11:00 Езда
    Event Jumping Team
  • Понеделник 02.08 11:00 Езда
    Event Jumping Individual
  • Понеделник 02.08 11:02 Колоездене на писта
    Team Pursuit
  • Понеделник 02.08 11:20 Баскетбол
    China-Belgium
  • Понеделник 02.08 12:00 Спортна гимнастика
    Floor Exercise
  • Понеделник 02.08 12:20 Водна топка
    Japan-South Africa
  • Понеделник 02.08 13:00 Бейзбол
    Japan-1B
  • Понеделник 02.08 13:00 Спортна гимнастика
    Vault
  • Понеделник 02.08 13:20 Лека атлетика
    Pole Vault
  • Понеделник 02.08 13:20 Лека атлетика
    Pole Vault
  • Понеделник 02.08 13:25 Лека атлетика
    200 Metres
  • Понеделник 02.08 13:26 Лека атлетика
    200 Metres
  • Понеделник 02.08 13:27 Лека атлетика
    200 Metres
  • Понеделник 02.08 13:30 Артистично плуване
    Duets Free Routine
  • Понеделник 02.08 13:30 Хандбал
    Netherlands-Montenegro
  • Понеделник 02.08 13:40 Волейбол
    Japan-Dominican Republic
  • Понеделник 02.08 13:50 Вдигане на тежести
    +87kg Group A
  • Понеделник 02.08 13:51 Вдигане на тежести
    +87kg Overall
  • Понеделник 02.08 14:00 Футбол
    Australia-Sweden
  • Понеделник 02.08 14:00 Лека атлетика
    Discus Throw
  • Понеделник 02.08 14:05 Лека атлетика
    400 Metres
  • Понеделник 02.08 14:10 Лека атлетика
    400 Metres
  • Понеделник 02.08 14:15 Лека атлетика
    400 Metres
  • Понеделник 02.08 14:35 Лека атлетика
    400 Metres Hurdles
  • Понеделник 02.08 14:40 Лека атлетика
    400 Metres Hurdles
  • Понеделник 02.08 14:45 Езда
    Event Jumping Individual
  • Понеделник 02.08 14:45 Лека атлетика
    400 Metres Hurdles
  • Понеделник 02.08 15:00 Баскетбол
    Australia-Puerto Rico
  • Понеделник 02.08 15:10 Водна топка
    Australia-Kazakhstan
  • Понеделник 02.08 15:15 Лека атлетика
    3000 Metres Steeplechase
  • Понеделник 02.08 15:30 Хандбал
    Norway-Japan
  • Понеделник 02.08 15:40 Лека атлетика
    5000 Metres
  • Понеделник 02.08 15:45 Волейбол
    Brazil-Kenya

Медали Токио 2020

  • Държава Общо

  • САЩ 14 14 10 38

  • Китай 15 7 9 31

  • Япония 15 4 6 25

  • Австралия 8 2 10 20

  • Италия 2 7 10 19

  • Великобритания 5 7 6 18

  • Нидерландия 2 7 4 13

  • Германия 3 3 7 13

  • Южна Корея 4 3 5 12

  • Франция 3 5 3 11

  • Канада 2 3 5 10

  • Бразилия 1 3 3 7

  • Швейцария 1 3 2 6

  • Тайван 1 2 3 6

  • Унгария 2 1 2 5

  • Румъния 1 3 0 4

  • Словения 2 1 1 4

  • Сърбия 1 1 2 4

  • Нова Зеландия 1 2 1 4

  • Чехия 1 2 1 4

  • Украйна 0 0 4 4

  • Монголия 0 1 2 3

  • Австрия 1 1 1 3

  • Казакстан 0 0 3 3

  • Испания 0 2 1 3

  • Индонезия 0 1 2 3

  • Хърватия 2 0 1 3

  • Грузия 1 2 0 3

  • Южна Африка 0 2 0 2

  • Турция 0 0 2 2

  • Хонг Конг 1 1 0 2

  • Узбекистан 1 0 1 2

  • Тунис 1 1 0 2

  • Мексико 0 0 2 2

  • Ирландия 1 0 1 2

  • Белгия 0 1 1 2

  • Естония 1 0 1 2

  • Дания 0 1 1 2

  • Египет 0 0 2 2

  • Косово 2 0 0 2

  • Израел 0 0 1 1

  • Фиджи 1 0 0 1

  • Филипини 1 0 0 1

  • Венецуела 0 1 0 1

  • Еквадор 1 0 0 1

  • България 0 1 0 1

  • Бермуда 1 0 0 1

  • Аржентина 0 0 1 1

  • Индия 0 1 0 1

  • Иран 1 0 0 1

  • Туркменистан 0 1 0 1

  • Латвия 1 0 0 1

  • Норвегия 1 0 0 1

  • Полша 0 1 0 1

  • Португалия 0 0 1 1

  • Кувейт 0 0 1 1

  • Сан Марино 0 0 1 1

  • Куба 0 0 1 1

  • Северна Македония 0 1 0 1

  • Словакия 1 0 0 1

  • Колумбия 0 1 0 1

  • Йордания 0 1 0 1

  • Тайланд 1 0 0 1

  • Финландия 0 0 1 1

Още
Скрий

Здравейте!

Добре дошли на новия btvnovinite.bg. Направихме няколко подобрения, за да бъде употребата на предпочитания от Вас новинарски сайт още по-лесна.

Опростихме и олекотихме навигацията, така че новият btvnovinite.bg да дава бърз, интуитивен и пряк достъп до най-важните акценти от деня, представени от най-авторитетната новинарска редакция в България.

Улеснихме достъпа до съдържанието през мобилни устройства.

Най-важните новини от деня, както и новините от последните минути – на новата начална страница може да намирате по-лесно и повече от съдържанието, което знаем, че харесвате.

Ето още от най-важните новости:

- Ново, опростено меню за по-интуитивна навигация;

- Нова, по-лесна за четене подредба на водещите новини на началната страница;

- Изцяло нова организация на секцията „Спорт”

- Повече видеo

- Бърз достъп до всички емисии, които сте пропуснали – може лесно да ги намеритe на btvplus.bg

- Пряка връзка с най-актуалното от съдържанието на btv.bg

- Нова, по-ясна прогнозата за времето с препратка към dalivali.bg

Благодарим ви за доверието и приятно ползване!