Тенис, смесени двойки:

1. Джак Сок и Бетани Матек-Сандс (САЩ)

2. Винъс Уилямс и Раджив Рам (САЩ)

3. Луцие Храдецка и Радек Щепанек (Чехия)

Снимка: Getty Images

Тенис, индивидуално (мъже):

1. Анди Мъри (Великобритания)

2. Хуан Мартин дел Потро (Аржентина)

3. Кей Нишикори (Япония)

Снимка: Getty Images

Спортна гимнастика, земя (мъже):

1. Макс Уитлок (Великобритания)

2. Диего Хиполито (Бразилия)

3. Артур Мариано (Бразилия)

Снимка: Getty Images

Бокс, лека муха до 49 кг:

1. Хасанбой Дусматов (Узбекистан)

2. Юберхен Херни Мартинес Ривас (Колумбия)

3. Нико Ернандес (САЩ); Йоанис Аргилагос (Куба)

Снимка: Getty Images

Спортна гимнастика, прескок (жени):

1. Симон Байлс (САЩ)

2. Мария Пасека (Русия)

3. Джулия Щайнгрубер (Швейцария)

Снимка: Getty Images

Спортна гимнастика, кон с гривни (мъже):

1. Макс Уитлок (Великобритания)

2. Луис Смит (Великобритания)

3. Александър Надур (САЩ)

Снимка: Getty Images

Скок във вода, 3 м трамплин (жени):

1. Тинмао Шъ (Китай)

2. Дзъ Хъ (Китай)

3. Таня Каньото (Италия)

Снимка: Getty Images

Спортна гимнастика, смесена успоредка (жени):

1. Алия Мустафина (Русия)

2. Медисън Коциан (САЩ)

3. Софи Шедер (Германия)

Снимка: Getty Images

Пистово колоездене, спринт (мъже):

1. Джейсън Кени (Великобритания) 

2. Калъм Скинър (Великобритания)

3. Денис Дмитриев (Русия)

Снимка: Getty Images

Борба, класически стил до 59 кг (мъже):

1. Исмаел Бореро Молина (Куба)

2. Шинобу Ота (Япония)

3. Стиг Андре Берге (Норвегия); Елмурат Тасмурадов (Узбекистан)

Снимка: Getty Images

Борба, класически стил до 59 кг (мъже):

1. Исмаел Бореро Молина (Куба)

2. Шинобу Ота (Япония)

3. Стиг Андре Берге (Норвегия); Елмурат Тасмурадов (Узбекистан)

Снимка: Getty Images

Фехтовка, шпага отборно (мъже):

1. Франция (Яник Борел, Готие Грюмие, Даниел Жеран)

2. Италия (Паоло Пицо, Енрико Гароцо, Марко Фичера, Андреа Сантарели)

3. Унгария (Геза Имре, Габор Боцко, Андраш Редли)

Снимка: Getty Images

Вдигане на тежести, над 75 кг (жени):

1. Супин Мън (Китай)

2. Ким Кук Хян (Северна Корея)

3. Сара Робълс (САЩ)

Снимка: Getty Images

Лека атлетика, троен скок (жени):

1. Катерин Ибаргуен (Колумбия)

2. Юлимар Рохас (Венецуела)

3.  Олга Рипакова (Казахстан)

Снимка: Getty Images

Лека атлетика, 400 м (мъже):

1. Уейд ван Нийкерк (Южна Африка)

2. Кирани Джеймс (Гренада)

3. Лашон Мерит (САЩ)

Снимка: Getty Images

Лека атлетика, 100 м (мъже):

1. Юсеин Болт (Ямайка)

2. Джъстин Гатлин (САЩ)

3. Андре Де Грас (Канада)

Снимка: Getty Images