Снимка:
Patrick B. Kraemer/European Pressphoto Agency
Американската плувкиня Кейти Ледецки постигна ново най-добро време в света в дисциплината 1500 метра свободен стил на Световното първенство по плуване в Казан (Русия).
Тя преодоля разстоянието за 15:27.71 минути по време на квалификационните серии в дисциплината. С това постижение Ледецки подобри и своето най-добро представяне, тъй като миналият рекорд от 15:28.36 също бе нейно постижение.
Появи се предполагаем видеозапис от инцидента с буйстващ пътник на самолета на „Еър Франс“
Здравейте!
Добре дошли на новия btvnovinite.bg. Направихме няколко подобрения, за да бъде употребата на предпочитания от Вас новинарски сайт още по-лесна.
Опростихме и олекотихме навигацията, така че новият btvnovinite.bg да дава бърз, интуитивен и пряк достъп до най-важните акценти от деня, представени от най-авторитетната новинарска редакция в България.
Улеснихме достъпа до съдържанието през мобилни устройства.
Най-важните новини от деня, както и новините от последните минути – на новата начална страница може да намирате по-лесно и повече от съдържанието, което знаем, че харесвате.
Ето още от най-важните новости:
- Ново, опростено меню за по-интуитивна навигация;
- Нова, по-лесна за четене подредба на водещите новини на началната
страница;
- Изцяло нова организация на секцията „Спорт”
- Повече видеo
- Бърз достъп до всички емисии, които сте пропуснали – може лесно
да ги намеритe на btvplus.bg
- Пряка връзка с най-актуалното от съдържанието на btv.bg
- Нова, по-ясна прогнозата за времето с препратка към dalivali.bg