Кешерю намери Марселиньо на отлична позиция, но последния не успя да стреля точно
    ГОООЛ! Кешерю безкомпромисно прави 2:0
  • 25'
    Сисиньо е фаулиран и дузпа за "Лудогорец"
  • 17'
    ГОООЛ! Марселиньо с прекрасен далечен удар открива резултата в полза на българския тим
  • 16'
    Първи жълт картон в мача, получи го Марселиньо
  • 14'
    Сисиньо центрира, но ударът на Вандерсон е право в ръцете на вратаря
  • 9'
    "Лудогорец" опитва натиск, но все още няма удар към вратата на домакините
  • 1'

Стартови състави:

"МАРИБОР": 13. Пирич, 22. Милец, 31. Ивкович, 55. Перичич, 28. Вилер, 5. Връховец, 8. Крету, 27. Мешанович, 7. Кронаватер, 77. Пошек, 11. Захович
Треньор: Дарко Миланич

"ЛУДОГОРЕЦ": 22.Пламен Илиев, 3.Антон Недялков, 30.Козмин Моци, 90.Рафаел Форстър, 4.Сисиньо, 25.Стефан Баджи, 12.Абел Анисе, 84.Марселиньо, 17.Жоржиньо, 88.Вандерсон, 28.Клаудиу Кешерю

ПРЕВЮ

За "Лудогорец" предстои много важен тест по пътя към голямата цел - футбол в Европа до края на годината. "Орлите" гостуват на "Марибор" в мач-реванш от плейофа за влизане в групите на Лига Европа.

Първият двубой в Разград завърши 0:0 след редица пропуски на домакините. Тогава "Лудогорец" показа, че е по-класният тим, но в крайна сметка от "Марибор" бяха доволни, че не получиха гол в собствената врата.

След този мач и равенството със "Славия" в първенството, клубът освободи треньора Стойчо Стоев. Решението беше изненадващо предвид предстоящия днес важен мач.

В Словения "орлите" ще бъдат водени от Станислав Генчев, който е временен вариант за наставник.