Обещаваща "червена" атака, но Йомов не успя да намери Соу.
    Изстрел на Дебелюх над вратата на ЦСКА.
  • 33'
    Сушич от румънския тим е декориран в жълто.
  • 12'
    Жеферсон сбърка и Дебелюх се измъкна сам срещу вратаря на "армейците" Бусато, но бразилецът успя да отрази удара му.
  • 5'
    ЦСКА отговори с хубав удар на Валентин Антов след корнер, отбраната на "Клуж" обаче се справи.
  • 2'
    Домакините пропиляха отлична възможност - Мишел Перейра стреля с глава, но неточно.
  • 1'
  • 1'
    Бърз първи жълт картон в мача. Той е за Вион от ЦСКА.

Стартовите състави

"Клуж": 34. Балградеан, 16. Сушич, 4. Манеа, 3. Бурка, 45. Камора, 27. Кипчу, 8. Докович, 99. Рондон, 7. Паун, 11. Перейра, 22. Дебелюх

ЦСКА: 1. Бусато, 26. Антов, 2. Матей, 11. Занев, 15. Вион, 21. Юга, 3. Жеферсон, 8. Кери, 13. Санкаре, 22. Соу, 30. Йомов

ПРЕВЮ

Какво по-хубаво във футбола от това съперникът ти да е в криза? Ами да се възползваш от нея! ЦСКА ще има този шанс срещу "Клуж". Румънският гранд уволни дългогодишния си треньор Дан Петреску дни преди втория сблъсък с "червените" в груповата фаза на Лига Европа.

В първия мач в София "Клуж" победи с 2:0. Това беше завръщане на българския тим в турнира след 10 години пауза.

Снимка: Lap.bg

Въпреки пламенната подкрепа на публиката и огромното желание на футболистите, представянето на "червените" в надпреварата не предизвика фурор.

Тимът има една точка в актива си - от престижното равенство с "Рома" на стадион "Олимпико". В останалите 3 срещи отборът от стадион "Българска армия" записа загуби.

Това означава, че "червените" няма да могат да продължат към елиминациите в надпреварата през пролетта.

Днес ЦСКА има нов треньор - Бруно Акрапович, който изведе "Локомотив" Пловдив до триумф в турнира за Купата на България в два последователни сезона.

Той като че ли внесе спокойствие в "червените" редици. Босненецът се опитва да промени схемата на игра, но плавно. Помага му и фактът, че няма проблеми с контузени или наказани играчи.

Под негово ръководство "червените" постигнаха победи над "Ботев" Ихтиман в турнира за Купата на България, както и над ЦСКА 1948 в първенството.

Дали ще успеят да се възползват от кризата в "Клуж"? Предстои да разберем!