Кайседо пропиля отлична възможност за ЦСКА. Еквадорецът стреля неточно с глава след добро центриране на Георги Йомов.
  • 45+2'
  • 45+1'
    Жълт картон и за Амос Юга от "червените".
  • 45'
    Пропуск на Пелегрино за "Бодьо"! Останаха съмнения, че той е в засада, но такава нямаше да бъде отсъдена заради липсата на VAR в груповата фаза на турнира.
  • 45'
    Една минута добавено време.
  • 25'
    ГОООООООООООЛ! 1:0 за домакините, Сондре Фет бележи.
  • 2'
    Първи жълт картон в мача. Той е за Жорди Кайседо от ЦСКА.
  • 1'

Стартовите състави

"Бодьо Глимт": 12. Хайкин, 5. Бьоркан, 2. Лоде, 18. Мое, 3. Самстед, 10. Ветлесен, 7. Берг, 19. Брунстад, 11. Пелегрино, 20. Ботеим, 9. Солбакен

ЦСКА: 1. Бусато, 19. Турицов, 2. Матей, 29. Лам, 18. Мазику, 15. Вион, 21. Юга, 3. Жеферсон, 10. Йомов, 9. Кайседо, 8. Кери

ПРЕВЮ

ЦСКА гостува в Норвегия в търсене на първия си успех в Лигата на конференциите. "Армейците" се изправят срещу местния "Бодьо Глимт", срещу който спечелиха и единствената си точка до момента.

"Червените" все още имат теоретични шансове за продължаване напред. За целта в оставащите им два мача с "Бодьо Глимт" и "Рома" те се нуждаят от две победи, а украинците от "Зоря" Луганск ще трябва да загубят и двете си срещи.

Лидер е "Бодьо" с осем точки, а "Рома" е втори със седем.

Треньорът на ЦСКА Стойчо Младенов заяви при заминаването на тима, че отборът играе много силно в мачовете си в Европа, но резултатите не отговарят на играта. "Предпочитам в последните два мача да не играем толкова добре, а да спечелим точки", категоричен бе Младенов.

В Норвегия обаче "армейците" ще трябва да се справят не само със студа, а и с изкуствения терен на стадион "Аспмира", където "Рома" на Жозе Моуриньо допусна шест гола.

Очаква се по време на мача температурите да се усещат като -10 до -12 градуса при снеговалеж. Шестхилядният стадион ще бъде пълен с фенове. В скандинавската страна строги мерки срещу коронавируса няма заради високия процент ваксинирани.