Важна намеса на Пламен Илиев при удар на Рашфорд
  • 82'
    Трета смяна за Балъков. Даниел Младенов дебютира, заменяйки Галин Иванов
  • 77'
    Алекс Окслейд-Чембърлейн заменя Хари Кейн, който вече има 25 гола с националната фланелка
  • 73'
    ГОЛ! Кейн оформи хеттрик след безпощаден удар от бялата точка
  • 72'
    Втора дузпа за Англия! Димитров препъна Кейн в наказателното поле
  • 71'
    Рахийм Стърлинг отстъпва мястото си на Джейдън Санчо
  • 67'
    Мейсън Маунт заменя Джордан Хендерсън
  • 67'
    Десподов влиза, излиза Марселиньо
  • 65'
    Кристиян Димитров заменя Николай Бодуров в центъра на българската отбрана
  • 55'
    ГОЛ! Кейн върна жеста на Стърлинг от първото попадение и играчът на "Манчестър Сити" покачи на 3:0
  • 49'
    ГОЛ! Хари Кейн е безкомпромисен от бялата точка и 2:0 за Трите лъва
  • 48'
    Страхотна възможност за Марселиньо, но Пикфорд спаси
  • 48'
    Бодуров спъна Рашфорд и Англия получи дузпа.
  • 46'
  • 45'
  • 44'
    Опасен удар с глава на Кейн
  • 35'
    Бодуров спря обещаваща атака на домакините и получи жълт картон
  • 31'
    Галин Иванов стреля с глава, но топката е в ръцете на стража на домакините
  • 30'
    Кийн получава първия жълт картон в мача
  • 23'
    ГОЛ! Хари Кейн разпечата българската врата след хитро подаване на Рахийм Стърлинг
  • 19'
    Хари Кейн вкарва гол, но е бил в засада
  • 14'
    Джордан Хендерсън опита изстрел от воле, но топката мина на безопасно разстояние покрай вратата на Пламен Илиев
  • 5'
    Марселиньо стреля към вратата, но право в ръцете на Джордан Пикфорд
  • 2'
    Първи ъглов удар за Англия
  • 1'

Стартови състави:

АНГЛИЯ: 1.Джордан Пикфорд, 2.Киърън Трипиър, 3.Дани Роуз, 4.Деклан Райс, 5.Майкъл Кийн, 6.Хари Магуайър, 7.Рахийм Стърлинг, 8.Джордан Хендерсън, 9.Хари Кейн, 10.Рос Баркли, 11.Маркъс Рашфорд

БЪЛГАРИЯ: 23.Пламен Илиев, 2.Страхил Попов, 5.Николай Бодуров, 7.Марселиньо, 8.Георги Сърмов, 9.Вандерсон, 10.Ивелин Попов, 14.Антон Недялков, 15.Васил Божиков, 16.Кристиян Малинов, 18.Галин Иванов

Националният ни отбор по футбол излиза срещу Англия на "Уембли" в търсене на чудо по пътя към Евро 2020. "Лъвовете" никога не са побеждавали именития си съперник. Отборът на Англия е триумфирал 6 пъти, а равенствата са 4. Последният мач между двата тима в Лондон бе през 2010 г. Тогава Трите лъва победиха с 4:0.

България не се намира в приятна ситуация. След 4 мача "лъвовете" имат 2 равенства и 2 загуби и са на последно място. Англичаните са изиграли само 2 мача, но те приключиха с победи и с 6 точки са на второ място в групата, тъй като Косово обърна Чехия и с 8 точки се качи на върха.