• 45'
  • 35'
    Пламен Илиев спаси удар на Бираги
  • 31'
    Гол за "нерадзурите" - 1:1. Кристиано Бираги изравнява резултата с гол от малък ъгъл
  • 30'
    Съмнения за дузпа в полза на "Интер". Съдията отново прибегна до VAR, но бе установено, че няма фаул.
  • 27'
    Съдията преразгледа ситуациата при гола с VAR заради съмнение за нарушение. Няма такова и голът е признат. 1:0 за "Лудогорец"
  • 26'
    ГОООЛ! Каули открива резултата на "Сан Сиро"
  • 18'
    Намеса на VAR заради съмнения за игра с ръка в наказателното поле на "орлите", решението на съдията е правилно. Няма игра с ръка
  • 5'
    Ромелу Лукаку изпусна сам срещу вратаря Пламен Илиев
  • 2'
    Остро центриране на Вандерсон е избито от Ранокиа
  • 1'

С пасив от два гола българският шампион "Лудогорец" гостува на "Интер" в реванш от 1/16-финалите в Лига Европа. Срещата на "Сан Сиро" е пред празни трибуни заради кризата с коронавируса в Северна Италия.

Стартови състави:

"Интер": 27. Падели, 2. Годин, 13. Ранокия, 33. Д’Амброзио, 34. Бираги, 24. Ериксен, 20. Валеро, 23. Барела, 11. Моузес, 7. Санчес, 9. Лукаку

"Лудогорец": 23. Илиев, 3. Недялков, 5. Терзиев, 21. Григоре, 4. Сисиньо, 18. Дяков, 25. Баджи, 88. Вандерсон, 95. Каули, 84. Марселиньо, 28. Кешерю