Реал (Мадрид) завърши предсезонната си подготовка по категоричен начин. "Белите" се наложиха с 6:0 над китайския Тианжин Теда. Реал откри головата си сметка в 9-ата минута след дузпа, реализирана от Кака. Наказателният удар бе отсъден заради нарушение срещу Анхел Ди Мария.

Пет минути по-късно аржентинецът сам се разписа за 2:0. "Белите" направо смазаха съперника си през втората част, когато вкараха нови четири попадения. Точни бяха Гонсало Игуаин, Кристиано Роналдо и Карим Бензема на два пъти.

Това бе седми успех за тима на Жозе Моуриньо преди първата среща с Барселона за Суперкупата на 14 август. Първият мач на Реал през новия сезон пък е на 19 август срещу Атлетик (Билбао).

Ето и състава на Реал: Мехияс, Варан, Серхио Рамос, Албиол, Арбелоа, Шаби Алонсо, Кака, Фабио Коентрао, Ди Мария, Хесе, Игуаин (Хесус, Касиляс, Начо, Марсело, Пепе, Кедира, Рикардо Карвальо, Бензема, Калехон, Йозил, Кристиано Роналдо).