Нападателят на Барселона Педро изказа своята благодарност наставника на "каталунците" Хосеп Гуардиола.
"Пеп отдаваше цялото си време за отбора. Той промени живота ми. Това бяха дълги години с много мачове. Той има нужда от почивка и я заслужава. Назначението му ме озадачи, но останах доволен. Убеден съм, че ще продължи да работи със същата философия", каза Педро.
В момента Барселона се готвят за финала на Купата на Краля срещу Атлетик Билбао. Двубоят ще бъде последния официален мач на Гуардиола като треньор на "каталунците".
Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google




















