Звездата на Реал (Мадрид) Кристиано Роналдо ще премине тестове в клиника в испанската столица, след като получи травма и кръвоизлив в лявото око.

Това стана при успеха на шампионите над Леванте в последна среща от 11-ти кръг в Примера дивисион.

Роналдо пострада от удар с лакът на Давид Наваро в началните минути на срещата. Лекарите на гостуващия отбор му оказваха медицинска помощ близо 7-8 минути, след което той се върна на терена и вкара първото попадение в срещата в 21-ата минута.

На почивката обаче стана ясно, че португалецът няма как да продължи играта и беше заменен от Раул Албиол.

На пресконференцията след мача треньорът на победителите Жозе Моуриньо заяви, че двете очи на Роналдо са засегнати.

"Не беше възможно да играе. Така че още на почивката той тръгна към Мадрид, за да се подложи на прегледи и евентуално лечение", каза Моуриньо