В последната среща от 19-ия кръг на Примера дивисион застрашеният от изпадане отбор на гранада стигна до равенство 2:2 в последните секунди при гостуването си на Хетафе.

Домакините откриха резултата в чрез Хуан Родригес в 19-ата минута, но Гранада успя да изравни десетина минути по-късно след точно изпълнена дузпа от Сикуейра. Хетафе успя да излезе напред малко преди почивката с гол на Пако Алкасер.

През втората част двубоя бе равностоен,като до края на редовните 90 минути не падна ново попадение. Така се стигна до добавеното време, когато реферът Алварес отсъди нова дузпа за гостите от Гранада, която отново бе реализирана от Сикуейра за крайното 2:2.

След това равенство Хетафе заема 11-та позиция с 25 точки, а Гранада остава на 18-то място със 17 точки.