Депортивло Ла Коруня падна с 3:5 при гостуването си на Сарагоса в мач от 11-ия кръг на Ла Лига.

Гостиете поведоха с два гола, след като в 13-ата минута точен бе Бруно Гама, а само 8 по-късно Иван Рики покачи на 2:0.

След това обаче съдията даде спорна дузпа за игра с ръка в наказателното поле на Тиаго Пинто. Арансубия не се поколеба и отбеляза от бялата точка. В 33-ата минута Депортиво за малко да изравни, но ударът на Алберто Хименес се отби в напречната греда.

В самото начло на второто полувреме дойде и повратния момент в мача. В 48-ата минута Пици падна в наказателното поле и побърза да спори със съдията за дузпа и втори жълт картон за Кристиян Сапунаро, но вместо това сам той получи такъв и напусна терена.
Така домакините натиснаха и в 61-ата минута изравниха чрез Монтаньес, а 5 по-късно Алваро Гонсалес доведе нещата до пълен обрат. Последваха два гола на Елдер Пощига в 77-ата и 81-ата минути.

Все пак Родолфо Бодипо върна един гол във втората минута на добавеното време, след като отблизо разстреля с глава вратаря на Сарагоса и оформи крайното 5:3.

В други срещи от кръга Малага падна от Реал Сосиедад с 1:2, Райо Валекано победи Селта с 3:2, а Осасуна постигна класическа победа с 3:0 над Еспаньол.