Бетис победи Депортиво Ла Коруня с 3:2 като гост в мач от 14-ия кръг на Примера дивисион и вече е на четвърта позиция в класирането с 3 точки преднина пред Хетафе и на 4 от Реал (Мадрид).

Домакините започнаха срещата много добре и дори можеха да поведат в 19-ата минута, но ударът на Хуан Карлос Велерон срещна гредата.

Резултатът бе открит в 38-ата минута, когато Кастро с глава бе точен за гостите. В началото на второто полувреме (54) Бетис отбеляза и втори гол. Точен отново бе Рубен Кастро.

Само за 5 минути обаче Депортиво Ла Коруня успя да изравни. В 55-ата Иван Санчес – Рики върна един гол с глава, а в 60-ата отново той бе точен за 2:2. Две минути по-късно Пици можеше да доведе нещата до пълен обрат, но нямаше късмет след красиво изпълнение на задна ножица.

В 76-ата минута Бетис все пак стигна до победата с красив гол на Джоел Кембъл.

Ла Коруня е на предпоследно място в класирането.