Освен полетите на „България ер“ до Милано са отменени и автобусите от Автогара София до Италия заради коронавируса.

Проверка показа, че от Столичната автогара автобусите до Ботуша са спрени, но има такива, които минават от там и са с посока Испания, Португалия и Южна Франция. 

Има и българи, които се готвят да пътуват до тези държави. Казват, че са притеснени до известна степен. 

Пътниците разкриха, че са приготвили маски, дезинфектанти, спирт и ръкавици.

В същото време футболният „Лудогорец“ отпътува за двубоя от турнира „Лига Европа“ с "Интер", при извънредни мерки за сигурност.

Придружава ги лекар. На летището във Варна всички от отбора получиха предпазни маски.

На двубоя на „Сан Сиро“ утре вечер, няма да има публика.

Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google