Зрители на bTV сигнализираха за огромно сметище до самия Самоков. Вместо да си изхвърлят строителните материали и отпадъци от махалата на предназначени за това места, хората ги оставят в покрайнините на града.
Снимка:
bTV
Кметът на Самоков заяви, че ще постави камери, за да се следи за нарушители, които ще се глобяват. Сега теренът е изчистен, но този проблем е постоянен, обясни градоначалникът.
Снимка:
bTV
Жител на града пък смята, че тези мерки не са достатъчни, защото ромите от махалата нямат средства да си платят глобите.
Според него трябва органите на МВР да се включат активно.
Вижте още във видеото.
Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google




















