Спомняте ли си Бисквитеното чудовище от "Улица Сезам”, известно най-вече със своя лаком апетит и със звук "Ам-нам-нам-нам", който издава. Да, той може да изяде всичко, но неговaта любима храна преди всичко останало са курабийките с парченца шоколад.
Тук имаме идентичен случай по апетит, само че не става нито дума за бисквити, нито за мъпет герой… Американска тейнейджърка е пристрастена към яденето на пластмаси и досега е погълнала впечатляващи количества празни бутилки от минерална вода, кутии за DVD-та и дистанционни, съобщи БТА.
18-годишната Кайлин от град Сакраменто, Калифорния, е изчислила, че е похапнала около 60 хил. пластмасови предмета за последните 11 години. Нейният странен навик е бил филмиран в епизод на предаването "My Strange Addiction" за телевизионния канал TLC.
Най-любимото й лакомство се оказали пластмасовите саби, с които се сервират коктейлите. От тях Кайлин твърди, че е схрускала около хиляда бройки. Не се отказвала и от пластмасови вилици и закачалки. Имала специална техника за консумиране на дистанционни, като първо отхапвала бутоните им.
Кайлин осъзнава, че странното й пристрастяване може да се окаже вредно за здравето й, но тя не можела да се откаже от него. Вижте всъщност сами за какво става дума...
Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google




















