Българската певица DARA откри втория полуфинал на „Евровизия“ с песента Bangaranga – с ефектна хореография, изключително изпълнение и много емоции.

Вторият полуфинал започна точно в 22 ч. българско време, а в часовете преди това хиляди се събираха и чакаха пред залата в австрийската столица Виена.

Часове преди втория полуфинал на „Евровизия“ DARA и екипът ѝ бяха на пълни обороти.

Въпреки че е в усилени репетиции, треньорът в „Гласът на България“, не пропусна нито от едно от десетките пожелания за успех и сподели, че сбъдва своя мечта от 5-годишна.

Българската делегация, която пътува с DARA – нейните агенти и екип, са 5 души, а танцьорите и хореографите са част от международния екип от над 300 професионалисти, които реализират конкурса.

Не спира и подкрепата за състезателката ни от българи по целия свят. А във Виена заедно с нея е и най-успешният ни представител на „Евровизия“ до момента – Кристиян Костов.

За DARA може да гласувате, ако се намирате извън България, на официалната платформа на конкурса – ESC.VOTE. Нужно е само да влезете в сайта по време на гласуването, да изберете България и да подкрепите DARA, която тази вечер e с номер 01.