Нови попълнения в Столичния зоопарк. Пет червени ибиса вече имат нов дом.
В началото на август групата пристига от зоопарка в град Веспрем, Унгария.
Снимка:
btvnovinite.bg
Червените ибиси обитават Южна Америка и са национални птици на Тринидад и Тобаго. Те са в зоопарка от края на юли и след периода им на адаптация до тях се допускат и посетители.
Птиците си търсят осиновители.
Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google




















