Вижте тази публикация в Instagram.

Jennifer Lawrence është fejuar . Fituesja e çmimit Oscar dhe partneri i saj po planifikojnë që shumë shpejt të kurorëzojnë dashurinë e tyre, pas romancës më shumë se 1 vjeçare. Ndonëse aktorja ka zgjedhur që lidhjen e saj ta bëj sa më pak të jetë e mundur publike, nuk shpëtoi dot që lajmin e fejesës ta mbante për vete! #kabllogrami#love#engaged #jenniferlawrence#oscarswinner #oscars #beautiful #instavideo #instaphoto #best#couple #followme#❤️

Публикация, споделена от Kabllogrami (@kabllogrami) на