Колата на пътен полицай беше запалена във Враца. Според МВР палежът е умишлен.
Пред колегите си катаджията казал, че не е получавал заплахи. През последния месец мъжът е бил в болнични.
Предстои да се изясни дали палежът има връзка с работата му.
Разгледай съдържанието по раздели
Влез в света на bTV





















