Шампионът Ювентус стигна до трудна победа над Катания с 1:0 като гост в мач от 29-ия кръг на италианската Серия А. Единственият гол в срещата реализира Карлос Тевес.

През първото полувреме положенията пред двете врати не бяха много иравенството се запази. Втората част започна по-добре за гостите от Торино, които успяха да открият резултата в 59-ата минута чрез Карлос Тевес.

Аржентинецът получи подаване от Освалдо и с хубав плътен удар вкара побения гол за своя отбор. Задачата на Катания да постигне нещо в този мач стана съвсем трудна, след като в 67-ата минута за втори жълт картон бе изгонен Бергесио.

Така Ювентус продължава уверено да крачи към защитата на титлата като води в класирането със 78 точки пред Рома с 64 и мач по-мал;ко. Трети е Наполи с 58. Катания е на последно място с 20 точки с 4 по-малко от спасителното 17-то място.