Ювентус отново се оказа непреодолимо препятствие за Парма.

"Бианконерите" се наложиха с 2:1 и прекъснаха страхотната серия на момчетата на Роберто Донадони, които нямаха загуба в Серия "А" цели 17 мача. За последно "дуковете" инкасираха поражение отново от шампионите на 2 ноември миналата година.

Карлос Тевес доказа, че се намира в страхотна форма и добави нови две попадения на сметката си. Аржентинският нападател откри в 25-ата минута, а в 32-ата отново той покачи на 2:0.

Все пак гостите върнаха интригата в двубоя, след като в 62-ата минута Кристиан Молинаро намали за 1:2. Малко след това Юве остана с 10 души на терена след директен червен картон на Амаури.

Шампионите обаче успяха да удържат минималния си аванс и още повече се доближиха до шампионската титла.
В класирането начело е Ювентус с 81 точки, пред Рома с 67 и Наполи с 61. Тимът на Парма пък е шести с 47 точки.