Ювентус ще даде почивка на четирима от основните си футболисти в неделната среща от първенството на Серия А срещу Дженоа, за да има по-боеспособен състав за следващите мачове, оценени като по-тежки.

В списъка е и двубоят с Челси на старта в Шампионската лига другата седмица.

Почивка се очаква да получат Джорджо Киелини, който тъкмо се възстанови от травма, както и халфовете Артуро Видал и Квадво Асамоа, както и Себастиан Джовинко от атаката. При това положение в нападение ще се разчита на Алесандро Матри и Мирко Вучинич.

Ювентус гостува на Челси е на 19 септември (сряда) в мач от първия кръг на груповата фаза на Шампионската лига. Срещата ще може да гледате пряко по RING.BG и онлайн на VOYO.BG от 21:45 часа, а студиото преди двубоя започва в 20:30 часа.

След гостуването в Лондон, "старата госпожа" има домакински мач с Киево на 22 септември и след това сблъсък с Фиорентина.