Шампионът Ювентус остава лидер в Серия А след като постигна шестата си победа през сезона при гостуването си на Сиена с 2:1.

"Бианконерите" стигнаха трудно до успеха над последния в класирането. Андреа Пирло изведе Юве напред в 14-ата минута, но домакините изравниха в последната минута на първата част с гол на Емануеле Калаио. Победния гол за лидера в класирането реализира национала Клаудио Маркизио в 85-ата минута.

След седем мача Ювентус остава начело в Серия А с актив от 19 точки следван от наполи, който по-късно тази вечер приема Удинезе.

Трети е Лацио, след като се наложи с 3:0 като гост над новака Пескара. Два гола за "орлите" реализира Мирослав Клозе, а едно попадение добави Ернанес

Фиорентина победи Болоня с гол на Стеван Йоветич, Катания се наложи над Парма с 2:0, а Торино загуби като домакин от Каляри с 0:1.