Рома постигна втора поредна победа в Серия А, след като победи новака Верона с 3:0. Головете на Стадио Олимпико реализираха Майкон, Пянич и новото популнение Ляич.

Българският национален вратар Николай Михайлов остана резерва на бразилеца Рафаел, който имаше вина за един от головете на Рома.

Домакините имаха превъзходство през целия мач, но не успяха да реализират попадение през първото полувреме.
В 56-а минута Тоти изведе Майкон, който направи опит да центрира, а Фабрицио Качаторе отклони топката във вратата на Рафаел и вълците откриха резултата. .

Три минути след това Миралем Пянич отбеляза красиво попадение с прехвърлящ удар, който стража на Верона не успя да реагира.

Новото попълнение на "вълците" Адем Ляич влезе като резерва и вкара първия си официален гол за Рома с далечен шут в 66-а минута.

След този успех Рома се изкачи на второ място в класирането с 6 точки, колкото имат Наполи и Ювентус.