Парма победи Милан с 3:2 и нанесе четвърта загуба на "росонерите" от началото на сезона. "Дуковете" водеха с 2:0 до почивката след голове на Пароло (11) и Касано (45), но гостите успяха да стигнат до 2:2 само за две минути.

Първо Алесандро Матри намали в 61-ата минута, а в 63-ата Матиас Силвестре изравни. В търсене на победен гол обаче футболистите на Милан бяха наказани в продължението на срещата, когато отново Пароло матира вратаря Габриел за крайното 3:2 за Парма.

Лидерът Рома пък стигна до трудна победа с 1:0 при гостуването си на Удинезе и продължава с 9 поредни победи. Трите точки за "вълците" донесе Майкъл Брадли в 82-ата минута. "Джалоросите" играха последните 25 минути с човек по-малко заради втори жълт картон за Майкон.

Така Рома подобри рекорд за най-добър старт на сезона. Ювентус също стартира с девет поредни победи през сезон 2005/06, но по-късно резултатите на отбора бяха анулирани заради скандала с уредени мачове "Калчополи".

Ювентус нямаше проблеми с Дженоа и спечели с 2:0. Артуро Видал откри от дузпа в 23-ата минута, а Карлос Тевес фиксира крайното 2:0 в 36-ата.

Фиорентина постигна втори пореден обрат в първенството. След успеха с 4:2 над Ювентус миналата седмица, сега "виолетовите" стигнаха до 2:1 срещу Киево като гост, въпреки че изоставаха до края на първото полувреме. В герой за "Ла Виола" се превърна Хуан Куадрадо, който вкара два гола в 45-ата и 64-ата минута.