Лидерът в Серия "А" Ювентус бе глобен с 30 000 евро заради расистките викове на феновете на тима по време на мача с Лацио. "Бианконерите" спечелиха с 2:1 и вече имат точка аванс пред Милан.
Расистки викове бяха чути на пет пъти по време на мача, но тимът и останалите фенове не направиха нищо, за да заглушат оскърбителите, заявиха Серия А в официално изявления, цитирано от БГНЕС.
Юве бяха принудени да играят на празни трибуни преди три години след расистки нападки срещу тогавашния играч на Интер Марио Балотели.
Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google




















