Рома отново разочарова феновете си. "Вълците“ не успяха да победят Сиена на собствения си стадион "Олимпико“. Срещата от четвъртия кръг на Серия "А“ завърши наравно 1:1.

Мачът започна добре за тима на Луис Енрике. Рома излезе напред в резултата в 25-ата минута чрез Пабло Освалдо, който се разписа отблизо след подаване на Марко Бориело. 25-годишният нападател записа първото си попадение за Рома в едва втория си мач за тима.

"Вълците" удържаха преднината си почти до края на мача. В 88-ата минута обаче бяха "попарени“ от Роберто Витиело, който с левия крак донесе точката на тима си.

Освен това заради контузия принудително бе заменен един  от лидерите на Рома Симоне Перота. Той отстъпи мястото си на Сисиньо в 74-ата минута.

Така Рома все още няма победа от началото на сезона или вече пет мача. Активът е три равенства и две поражения. В класирането Рома е на 14-о място с 2 точки, а Сиена на 15-о също с 2 точки.