Лошата серия на Интер продължава. "Нерадзурите" загубиха с 0:1 при гостуването си на Дженоа от 20-ия кръг на Серия А и така записаха четвърти пореден мач без победа, като в три от случаите това бяха загуби, в които тимът от Милано дори не вкара гол.

Срещата в Генуа се игра под проливен дъжд и силно наводнен терен, който затрудняваше движението на топката. Естествено това се отрази на играта на двата отбора, а единственият гол в мача очаквано падна след удар с глава след центриране от корнер. Попадението за успеха на "грифоните" бе дело на Лука Антонели едва в края на срещата, в 83-ата минута.

Въпреки успеха, Дженоа не промени позицията си и остава 10-и в класирането с 26 точки. Интер е на 6-о място с 32 точки.