Последният мач от 8-ия кръг в италианската Серия А между Торино и Интер завърши при резултат 3:3 и предложи големи емоции на зрителите още от първите секунди на двубоя .

Домакините удариха греда с първата си атака чрез Черчи, а малко след това нападателят на Торино бе съборен в наказателното поле и съдията отсъди дузпа и изгони вратаря на Интер Ханданович.

Резервният страж на "нерадзурите" Каризо спаси удара на Черчи. В 21-ата минута Фарнеруд изведе Торино напред, но макар и с човек по-малко в самия край на първото полувреме Интер изравни след стархотен гол на Гуарин с ножичен удар.

През втората част драмата на "Стадио Олимпико" в Торино продължи. Домакините поведоха с 2:1 с гол на резервата Имобиле в 53-ата минута, но само след две минути Паласио отново изравни. Същият футболист даде преднина на играещия с намален състав Интер в 71-ата минута.

Така се стигна до 90-ата минута на двубоя, когато от пряк свободен удар Беломо оформи крайното 3:3.