Наполи победи Лацио като гост с 4:2 в мач от 14-ия кръг на Серия „А” и вече много сериозно се включи в битката за титлата. В момента неаполитанците са на трето място в класирането, но вече само на 3 точки от втория Рома и на 6 от лидера Ювентус.

Гостите поведоха в 23-ата минута след страхотна солова акция на Гонсало Игуаин, но само 2 минути по-късно Бехрами си вкара автогол след остро центриране и резултатът бе изравнен. В 50-ата минута Горан Пандев се разписа във вратата на бившия си тим и отново даде преднина на неаполитанците, а в 72-ата отново Гонсало Игуаин бе точен за 1:3 в полза на Наполи.

В 88-ата минута Лацио върна един гол със страхотно попадение на Балд еДиао Кейта, но две минути по-късно Хосе Кайехон върна двата гола преднина на Наполи и оформи крайното 2:4.