Наполи победи Интер с 4:2 в среща от 16 -ия кръг на Серия А. Двубоят на стадион "Сан Паоло" започна отлично за домакините, които откриха резултата още в 9-ата минута чрез Игуаин.

Интер успя да изравни с гол на Камбиасо в 35-ата минута и до края на полувремето бяха отбелязани още три попадения. В 39-ата минута наполи излезе напред с гол на Мертенс, а само след 2 минути Джемаили направи 3:1. В добавеното време на първата част Нагамото бе точен за Интер и намали на 3:2.

През втората част нападателният футбол и от двата отбора продължи, но играите не бяха толкова точни. В 71-ата минута Рики Алварес от Интер получи втори жълт картон и напусна играта, което до голяма степен реши изхода на двубоя.

В 81-ата минута Кайехон се възползва от добро подаване и на празна врата оформи крайното 4:2. В добавеното време на срещата Пандев пропусна да реализира 11-метров наказателен удар в полза на домакините.
Наполи събра 35 точки и запази третата си позиция. Лидер е Ювентус с 43, слдван от Рома с 37 и мач по-малко. Интер остава на 5-та позиция с 28 точки.