Наполи победи Катания с 2:1 в интересен мач от 11-ия кръг на Серия "А". Всички попадения паднаха през първата част на двубоя, като особено красиви бе тези на домакините.

Хосе Кайехон откри в 15-ата минута, а пет по-късно Марек Хамшик удвои преднината на тима на Рафаел Бенитес с брилянтно изпълнение. Гостите успяха да върнат един гол след удар отблизо на Лукас Кастро.

След почивката Кайехон и Игуаин пропиляха няколко добри възможности за домакините.

Така в класирането води Рома с 30 точки и мач по-малко, пред Наполи с 28 и Ювентус с 28. Катания пък е в зоната на изпадащите с шест точки в актива си.

Програмата на всички срещи, които може да проследите пряко в каналите на bTV Media Group ще откриете тук.