Наполи спечели дербито с Милан. Тимът би с 2:1 като гост. Двубоят бе от четвъртия кръг на Серия "А" и предложи много емоции на зрителите на "Сан Сиро". Неаполитанците поведоха още в шестата минута с попадение на Бритос.

След това Милан наложи териториален натиск, но така и не стигаше до гол. След почивката късметът отново бе на страната на Наполи. Игуаин успя да вкара втори гол за тима в 54-ата минута.

В 61-ата минута Милан можеше да се върне в играта, но Марио Балотели пропусна да отбележи от бялата точка. Това разконцентрира съотборниците му.

В последната минута той все пак се реабилитира като вкара почетно попадение за Милан.

Наполи вече дели първото място с Рома, двата отбора са с по 12 точки. Милан е 11-и с едва четири точки.