Втородивизионният френски тим Каен победи Милан с класическото 3:0 в контрола. Гостите бяха без всичките си национали, които са ангажирани с мачовете на представителните отбори.

Но все пак в състава бяха Филип Мексес, Кевин Констант, Антонио Ночерино, Алесандро Матри и Урби Емануелсон.

Въпреки това намиращият се на седмо място в класирането на френската Лига 2 изненада футболистите на Масимилиано Алегри с играта си и още до 17-ата минута водеше с 2:0.

Жан-Жак Пиер откри резултата още в третата минута на двубоя, а в 17-ата нападателят на домакините Матийо Дюамел удвои.

В 56-ата минута появилият се като резерва на мястото на Дюамел Бенгали Фоде Койта вкара трети гол за домакините и оформи класическото 3:0 в полза на Каен.